بلاگ weblog

بلاگ -محتوا20 -blog- mohtava20
mohtava20

 

 بلاگ۲۰ – بولتن،خبرنامه، بستر ارتباط و تعامل با کاربران،مخاطبان و همه علاقه مندان است.محتوای وبلاگ در برگیرنده مطالب ،اخبار ، یادداشت ، و بطور کلی موضوعاتی است که می تواند در زمینه تولید محتوا، و به تبع آن شناخت رسانه مناسب برای ارسال پیام مورد نظر ما به سوی مخاطب سودمند باشد.

 بلاگ


پیامی که محتوای آن همدلی است

روی قوطی های کنسرو اهدایی به سیل زدگان با ماژیک نوشته شده: “دوباره با هم می سازیم”تصویر را در سایت تابناک دیدم که سایت مشرق نیوز منتشر کرده اما موضوع مهم تفسیر آن است.

نگران نباشید-ما به فکر شما هستیم- تنهایتان نمی گذاریم- روی ما حساب کنید- دوستتان داریم-مهربانی زیباست و …..محتوای این پیام چه می تواند باشد؟ دوستی – محبت – عشق ودر یک کلام هم پیمانی وهمدلی این پیام با وسیله یا رسانه ای که اینجا قوطی های کنسرو است با محتوایی که مضمون آن همدلی است به مخاطبانی که شاید به شکل عام بشود گفت کل مردم ایران هستند ارسال شده است.فکر می کنم از این ساده تر نشود معنی پیام ،رسانه و محتوا را تشریح کرد.

پیامی که محتوای آن همدلی و مهربانی است با رسانه به نام قوطی های کنسرو و مخاطبانی به نام …


خدا عادل را دوست دارد !

این چند خط برای قدردانی و دست مریزاد به عادل فردوسی پور نوشته شده است.

جا دارد تا برای فعالیت ارزشمندی که به گواه همگان، بیش از دو دهه با صداقت و استمرار  توام بوده، از جنابعالی و گروه همکارتان قدردانی گردد.

از تلاش شما برای تولید و ارایه برنامه ای با کیفیت که زیرساخت و سنگ بنای آن حفظ اصول اخلاقی، آزادگی و انسانیت بوده ،سپاسگزارم.

این روزها خبرهایی ناخوشایند با مضامین مایوس کننده در مورد تغییرات در برنامه نود منتشر می شود.

اگر چه گاهی وقت ها تغییرات لازم و در مواردی ضروری است، اما چه کنم که شناخت و تجربه من به عنوان یکی از جمع این ملت، این طور گواهی می دهد که متاسفانه هدف از تصمیماتی که دارد اتخاذ می شود، نباید در جهت خیر و صلاح، و به اصطلاح روشنفکران قدیمی، تمشیت واقعی و درست امور باشد.

اینکه نیت واقعی شان چیست و کجا می خواهند برسند، الله اعلم ، اما به گمانم خدا باید شما را خیلی دوست داشته باشد.

چرا؟ چونکه این امکان برای شما فراهم شده تا برای بیش از دو دهه محبوب قلب های هم وطناتتان باشید و در قاب رسانه قدرتمندی مثل تلویزیون بدرخشید.

البته در مقابل شما هم با  تلاش روز افزون و در کمال صداقت با مردم همراهی کرده اید. بی پیرایه و همیشه مقید به ارزشهای اخلاقی بوده اید.

این را از این جهت می گویم که شاید در این چند دهه هزاران هزار نفر مثل شما که شاید خیلی ها شان آدم های توانا و متخصصی بودند اما گرفتار مدیریت های ناکارآمد، باندی،جناحی،کم سواد و… شدند و اصلا فرصتی برای بروز و ظهور نیافتند.

خدا می داند چه سرنوشتی پیدا کردند. راه دیگری یافتند؟ راهی غربت شدند؟ یا … اگر سرنوشت خوبی پیدا نکرده باشند چه کسی باید پاسخگو باشد؟

پس عادل جان آگاه باش که خدا تو را خیلی دوست دارد.تو “عادل فردوسی پور” مجری دوست داشتنی و مشهور ملت ایران می مانی.

امیدوارم و ایمان دارم همچنان موفق خواهی ماند.سال نو برای تو و همه هموطنان گرامی و اخلاق مدار مبارک باشه.

پیروز باشید


  تلگرام: mohtava_20                @mohtavaa-20  : اینستاگرام


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

۲ دیدگاه‌

  1. پریوش حسینی پور گفت:

    اگه مطلب برای صفحه بلاگ نیاز باشه من برای همکاری آمادگی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خريد
There are no products in the cart!
Subtotal
تومان0
Total
تومان0
Continue Shopping
0